Lugga Deluxe Butik Otel Açıldı
Pazartesi, 16 Haziran 2014
Lugga Deluxe Butik Otel Açıldı

Turizmci Yılmaz Algül, Bodrum Ortakent mevkiinde 5 yıldızlı butik bir otel açtı. Açılışa Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, İlçe Jandarma Komutan Vekili Yarbay Erol Ürküt, BODTO Başkanı Mahmut Kocadon, BODER Başkanı Halil Özyurt, MHP İlçe Başkanı Asım Başaran, AKP Marmaris İlçe Başkanı Kadem Mete, AKP Bodrum Teşkilatı'nın istifa eden başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile işadamları ve turizmciler katıldı. 

Adını, Hititlerin Muğla için kullandıkları "Lugga"dan alan otel, kendine ait beach'i ve kahvaltı+konaklama konseptiyle hem yerli hem de yabancı turistlere hizmet verecek. 1 rezidans, 4 adet dubleks ve 1 de kral dairesi olmak üzere toplam 52 oda ve 120 yatak kapasitesiyle açılan Lugga Otel, butik konseptte çalışacak. 

Açılış töreninin ardından kısa bir açıklama yapan Lugga Otel Sahibi Yılmaz Algül, Bodrum turizminde çıtanın giderek yükseldiğini belirterek, "Hedefimiz, Bodrum'da turizmi daha iyi seviyelere taşımak. Bu nedenle işadamlarımıza, Bodrum turizmine güzel ve kaliteli tesisler kazandırmalarını tavsiye ediyorum" diye konuştu. 

Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
Haber Bülteni